• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
  • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yağmur doğa arda

Photo

Yağmur doğa arda

Yetiştirici Adayı

  • İzmir
  • Updated 3 sene ago

Açıklama

Hazır Taslaklar

Yetiştiriciler İçin

Bu alan kedi yetiştiricisinin CV’si için kullanılacaktır. Burada kedi yetiştiricisinin, kedi yetiştirme standartlarını anlatması gereken önemli bir alandır. Buraya ne gibi bilgiler yazılmalıdır? Kedi yetiştiricisinin ilk kedisini ne zaman nereden aldığı? Geçmişte yetiştiricilik ile ilgili yaşadığı problemler. Yetiştiriciliğe başladıktan sonra yaşadığı problemleri çözmek için ne gibi çalışmalar yaptığı. Bunun dışında kedi yetiştiriciliğine katkı sağlayacak çalışmaları, bu çalışmalar doğrultusunda hangi kedi ırklarını yetiştirmeye neden karar verdiği. Bu konuda varsa aldığı eğitimler veya faydalandığı resmi kedi yetiştirici kaynakları. Şuan hangi ırkları, hangi renk ve desen kodları ile yetiştirdiği gibi bilgiler açıklanabilir. Bunun dışında geleceğe yönelik yetiştiricilik planları. Yetiştirdiği kedileri vereceği aileleri seçerken nelere dikkat ettiği. Kedi sahiplendirirken neleri takip ettiği, CV sahibinden kedi almak isteyen ailelerin ne gibi şartları oluşturması gerektiği gibi bilgiler yer alabilir.

Kedi Arayanlar İçin

Bu alan kedi arayanlar ve kedi sahiplerinin CV’si için kullanılacaktır. Burada kedi bakma standartlarını anlatması gereken önemli bir alandır. Kedi arayanların neden CV sahibi olması gerekir? Günümüzde kedi yetiştiricileri çok yüksek standartlara ulaşmıştır. Başarılı kedi yetiştiricileri yavrularını sahiplendirirken adayların bakım şartları ve imkanlarını bilmek ve emin olmak için ayrıntılı olarak araştırmaktadır. Bu araştırmaları kolaylaştırması ve hızlı iletişim kurulması amacıyla kedi arayanlarında CV sahibi olması çok faydalı bir uygulamadır. Kedi sahiplerinin neden CV sahibi olması gerekir? Üst standartlara ulaşmış kedi yetiştiricileri, show kalite kedilerini; tecrübeli, bilgili ve özel şartları karşılayacak tecrübeli kedi sahiplerini tercih edilmelidir. Cattery’ler üst standart kedi ırklarına sahip yavruları sahiplendirirken tecrübeli kedi sahiplerinin şartları ve imkanlarını bilmek ve emin olmak için ayrıntılı olarak araştırmaktadır. Bu araştırmaları kolaylaştırması ve hızlı iletişim kurulması amacıyla kedi arayanlarında CV sahibi olması çok faydalı bir uygulamadır.

Şirketler / Firmalar

Bu alan firmaların kullanılabilir. Burada şirketin, hizmet standartlarını ve satışını yaptığı ürünleri anlatması gereken önemli bir alandır. Buraya ne gibi bilgiler yazılmalıdır? Şirket kedi oteli, kedi bakıcılığı, kedi satışı veya kediler üzerine yaptığı her türlü hizmet ile ilgili bilgileri yazabilir. 


Lokasyon


Bu adaya epostası ile ulaşmak için Ydaarda@gmail.com

Site epostası üzerinden iletişime geçin: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Aldığı yorumlar... Giriş yapın
Şuna göre sırala:

Yetiştiricimiz için ilk yorumu bırakır mısın ?

User Avatar
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}