• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
  • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var

Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var Exotic Shorthair Kulübü
6 Eyl, 2016

Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var

Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var Exotic Shorthair Kulübü Kedi almadan önceEvinde kedi beslemeyenlerin veya ben kedileri hiç sevmem diyen insanların bile her zaman sokaklarda kediler hayatlarına girmektedir. Çocukların en sevdiği kediler özellikle minik patili kediler. Sevimli ev kedileri ev ortamında büyüdükleri için ev hayatına alışırlar. Bu sebepten dolayı dışarıda yaşamaya çoğu kolay kolay ayak uyduramaz. Bu durum sadece kediler için geçerli değildir tüm evcil canlılar için geçerlidir. Evde besleyeceğiniz canlı bir kedi, kuş veya köpek bile olsa aynı şey geçerli olacaktır.

Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var Exotic Shorthair KulübüSevimli dostlarımızdan olan yavru kediler hayatımızın en güzel yerini kapmaktadır lar. Yavru kedilere evin her yerini alıştırmak gerekir. Yavru bir kediye tuvalet eğitimini verirken biraz sabırlı olmanız gerekir. Fakat annelerinden gördükleriyle hemen öğrenirler. Tuvalet eğitiminin verilmesi en kolay olan canlılar yavru kedilerdir.

Her kedi cinsinin kedi içerisinde farklılıkları vardır. Kedilerin yeme ve içme alışkanlıklarını öğrenmek için veterineriniz den yardım alabilirsiniz. Kediniz yemek yeme alışkanlığını düzgün bir şekilde edinemediği zaman evde kusmukla karşılaşabilirsiniz. Kediniz tam olarak bir bebek gibi sizlerden ilgi bekleyecektir. Beslenme süreci gibi zamanlar oldukça zor geçen süreçlerdir. Yavru kedinizin beslenme düzenini ayarlarken bir taraftan da kedi kumu eğitimi vererek eğitime başlamanız gerekir.

Kedi sahiplendirme artık çok kolay evde bakamadığınız bir kediniz varsa ve size artık yük olmaya Hayatımızın Her Anında Her Zaman Kediler Var Exotic Shorthair Kulübü Kedi Kumu Eğitimibaşlamışsa siz bir an önce ona yeni bir sahip arıyorsanız size birçok internet adresi yardımcı olacaktır. İnternet üzerinden ona iyi bakabileceğine inandığınız birisine teslim edebilirsiniz.

Bu konuda teknoloji yeni bir kapı açmış bulunmakta hayvan severler birbirlerine destek olmaktalar. Ücretsiz kedi sahiplenebilirsiniz ve hayvanlarda sevilen ve satılmaması gereken canlılar olmalıdır. İnsanlara nasıl değer biçilemiyorsa her hayvan da kendine özel bir yapıya sahiptir ve onlar kendi içinde çok özellerdir.

Exotic Shorthair Kulübü
Yönetim Kurulu Başkanı
Mert Eden

 

Veteriner hekimlerce kedi bakım, sağlık, aşı, eğitim, yetiştiricilik veya hastalıklarla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere Kedi Ansiklopedisi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kedi ilanlarını gördünüz mü? Bu alanda sponsorlu ilanlar yayımlanmaktadır.

Yeni kedi ilanlarını gördünüz mü? Bu alanda en yeni kedi ilanları paylaşılmaktadır.

Avatar

Exotic Shorthair

1 comment

  1. Merhaba bu kedi hala varmı elenizde

Comments are closed.