• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
 • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Full Şecereli Anne Babadan 2 aylık

Beluxe Cattery

Full Şecereli Anne Babadan 2 aylık

Dişi&Erkek Exotic Shorthair

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 480 5039
  2 Aylık (Yavru)
  Dişi / Female
 • Exotic Shorthair
 • İstanbul
 • 3 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

Fotoğraflarını paylaştığımız yavrularla ilgili detaylı bilgi almak için 0532 480 50 39 no.lu cep telefonumuzdan arayabilir, Whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Catterymizin göz bebekleri Elton (Exotic Shorthair Red Van Color Snoppy d01)’dan olma, Tortiş (Exotic Shorthair Black Tortie Smoke fs) doğma 2 yavrumuz 17.05.2017 tarihinde dünyaya gelmiştir  😊
Babamız Exotic Shorthair’in en değerli renk kodu d01 (Red Van Color) olup, Ukrayna’da düzenlenen WCF organizasyonunda CAC, Türkiye’de düzenlenen WCF organizasyonunda CACIB unvanlarını kazanmıştır.
Doğumu takip eden süreçte annemiz günlük olarak Hill’s a/d ıslak mama, laktozsuz süt katkılı cat milk, Oralade marka elektrolit oral rehidrasyon solüsyonu ve demir eksikliği hissetmemesi için Ferrum Hausman marka şurup ile gıda takviyesi almıştır.
Doğru beslenmenin sonucunda 2 ay boyuncu anne sütü emen yavrularımızın bağışıklık sistemleri güçlenmiş olup, 45. günden itibaren anne sütünün yanı sıra kuru mamayla da beslenmektedirler. Son derece ilgili olan ve 3. annelik deneyimini yaşayan Tortişimizin disiplini altında büyüyen yavrularımız tuvalet ve kum alışkanlıklarını kusursuz biçimde uygulamaktadırlar.
Yavrularımızdan ilki krem beyaz renkli (herlequin d02) renk kodunda dişi, diğeri siyah beyaz renkli (bicolor n03) renk kodunda erkektir.
Türkiye’nin tüm illerine anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile sorunsuz transfer imkânımız bulunmaktadır.

Kurtuluş/İstanbul’da bulunan catterymizde yavrularımızı, yavrularımızın anne ve babasını yakından görebilir, yavrularla ilgili detaylı bilgi almak için 0532 480 50 39 no.lu cep telefonumuzdan arayabilir, Whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz.


Bulunduğu İl