• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
 • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Full Şecereli Anne Baba Erkek&Dişi

Beluxe Cattery

Full Şecereli Anne Baba Erkek&Dişi

Dişi Exotic Shorthair Yavru

  Ücretli Sahiplendirme
  +90 532 480 5039
  2 Aylık (Yavru)
  Dişi / Female
 • Exotic Shorthair
 • İstanbul
 • 3 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

Catterymizin göz bebekleri şecereli anne – babadan tablo güzelliğinde 17.05.2017 doğum tarihli, Exotic Shorthair yavrularımız beğeninize sunulmuştur.

Babamız hem Ukrayna’da hem de Türkiye’de düzenlenen 2 farklı organizasyonda ödül almış Türkiye’de çok nadir bulunan Exotic ırkının en değerli renk kodu olan Red Van Color (EXO d01), annemiz ise tortie desenlidir. Erkek olan yavrumuz bicolor (Siyah/Beyaz), dişi olan yavrumuz ise herlequin (Krem/Beyaz) renk kodlarına sahiptir.

Exotic ırkının standartlarını birebir karşılayan yüz yapısı ile gönül rahatlığı ile sahiplenebileceğiniz yavrularımız son derece uysal, ev yaşamına uygundur. Show class standartlarına sahip olan her 2 yavruyu da üretim amaçlı sahiplenerek Exotic ırkının genişlemesine katkı sağlayabilirsiniz.

Annesi ile büyümüş olan tuvalet ve kum alışkanlıklarına ilişkin tüm eğitimlerini annesinden alan yavrularımız iç/dış parazit tedavileri uygulandıktan sonra pasaportları ile birlikte Temmuz ayının son haftasında yeni ailelerine teslim edilecektir.

Sahipleneceğiniz yavrunun en ufak bir sağlık sorunu olsun istemiyor, sahiplendiğiniz yavru ile veteriner yollarında değil huzurlu bir biçimde yuvanızda vakit geçirmek istiyorsanız bu yavrular size aradığınız mutluluğu verecektir.

Yavrularımızı sahiplenmek amacıyla rezerve ettirmek istiyorsanız, 0532 4805039 no.lu cep telefonumuzdan arayabilir, whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz.


Bulunduğu İl