• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
 • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

DÜNYA STANDARTLARINDA EXO SNOPPY

Beluxe Cattery

DÜNYA STANDARTLARINDA EXO SNOPPY

EXOTIC SHORTHAIR RED VAN COLOR

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 480 5039
  4 Aylık (Yavru)
  Erkek / Male
 • Exotic Shorthair
 • İstanbul
 • 6 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

Full Şecereli Exotic Shorthair kedi ırkının Red Van Color (Snoopy) d01 desenindeki üyesi olan Alfa ve  Full Şecereli Exotic Shorthair kedi ırkının Red Van Color (Snoopy) d01 desenindeki üyesi olan Ocean’ın 2 dişi, 2 erkek yavrusu 17.09.2017 tarihinde 90 – 105 gram aralığında dünyaya gelmiştir.

Hali hazırda 3 yavrumuz yeni ailelerine yolcu edilmiş olup 1 erkek yavrumuz ise rezerveye müsaittir. Dünya standartlarında olan yavrularımızın sahiplendirme ücreti yüksektir.

3 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağısıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrularımız Ocak ayından bu yana anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı) ile beslenmiş olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahiptirler.

Yine anneleri ile geçirdikleri zaman dilimlerinde tuvalet eğitimini de kusursuz biçimde almışlardır. Talep edilmesi halinde yavrularımıza ait farklı fotoğraf ve videolar Whatsapp üzerinden gönderilecektir.

220 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınırlar ve boylece hamilelik, doğum ve emzirme süreclerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar.

Günü gelen iç dış parazit tedavileri ve karma aşıları aynı zamanda catterymize danışmanlık hizmeti veren veteriner hekimimiz tarafından uygulanmış ve uygulanan tedavileri sağlık karnesine işlenmiştir.

Türkiye’nin tüm illerine 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile güvenli transfer imkanı sunulmakta olup transfer Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilmektedir.

Detaylı bilgi almak için 05324805039 no.lu telefon numarasından catterymize ulaşabilirsiniz.


Bulunduğu İl