• Kedi sahiplenmek için ilanlar sayfasını incelemelisiniz.
 • Sorularınız için Ansiklopedi sayfasını inceleyebilirsiniz.

3 aylık erkek Exotic Shorthair N03

Beluxe Cattery

3 aylık erkek Exotic Shorthair N03

SAĞLIK KARNELİ EXOTIC SHORTHAIR

  Ücretli Sahiplendirme
  +90 532 480 5039
  3 Aylık (Yavru)
  Erkek / Male
 • Exotic Shorthair
 • İstanbul
 • 1 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

Catterymizin göz bebekleri Elton (Exotic Shorthair Red Van Color d01)’dan olma, Tortiş (Exotic Shorthair Black Tortie Smoke fs)’den doğma yavrumuzun annesi doğumundan itibaren Hill’s a/d ıslak mama, laktozsuz süt katkılı cat milk, Oralade marka elektrolit oral rehidrasyon solüsyonu ve demir eksikliği hissetmemesi için Ferrum Hausman marka şurup ile gıda takviyesi almış ve boylece yavrular 2 aya varan süre anne sütü ile beslenmiştir.

Babamız Exotic Shorthair’in en değerli renk kodu d01 (Red Van Color) olup, Ukrayna’da düzenlenen WCF organizasyonunda CAC, Türkiye’de düzenlenen WCF organizasyonunda CACIB unvanlarını kazanmıştır

Doğru beslenmenin sonucunda 2 ay boyuncu anne sütü emen yavrumuzun bağışıklık sistemi güçlenmiş olup, 45. günden itibaren anne sütünün yanı sıra kuru mamayla da beslenmektedir.  Son derece ilgili olan ve 3. annelik deneyimini yaşayan Tortişimizin disiplini altında büyüyen yavrularımız tuvalet ve kum alışkanlıklarını kusursuz biçimde uygulamaktadırlar.

Yavrumuz siyah beyaz renkli (bicolor n03) renk kodunda olup, cinsiyeti erkektir.

Türkiye’nin tüm illerine anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile sorunsuz transfer imkânımız bulunmaktadır.

Kurtuluş/İstanbul’da bulunan catterymizde yavrumuzu, yavrumuzun anne ve babasını, pedigreelerini yakından görebilir, yavrularla ilgili detaylı bilgi almak için sistemde kayıtlı cep telefonumuzdan arayabilir, Whatsapp yoluyla iletişim kurabilirsiniz.


Bulunduğu İl